3 szt. 3 rozmiar wiązka łączona owocowa siatkowa torba, siatka wielokrotnego użytku produkt rolniczy torba, zmywalna torba na owoce i warzywa.

Availability: In stock

US $2.80

Tanie i rabaty 3 szt. 3 rozmiar wiązka łączona owocowa siatkowa torba, siatka wielokrotnego użytku produkt rolniczy torba, zmywalna torba na owoce i warzywa Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Funkcje

Kolor: czerwony i zielony i niebieski.
Materiał: poliester.
Rozmiar: 8*12 cali (mały); 14*12 cali (środek); 17*12 cali (duży)
Oddychające i nadające się do prania: oddychający siatkowy design zamiast pocenia się w plastikowych torebkach sklepu. Zmywalny i wielokrotnego użytku do sklepu spożywczego i przechowywania.
Trwałe: wykonane z mocnego, lekkiego, łatwego do przejrzenia siatkowego poliestru, bez plastiku i oszczędzające środowisko.
Multi-size: wielokrotnego użytku torby z siatki spożywczej w 1 różnych rozmiarach. Są to 1 szt. Duży rozmiar (17 "* 12"), 1 szt. Średniej wielkości (14*12 "), 1 szt. Mały rozmiar (8" * 12 ").
Wygoda: sznurek i poplock zapewniają wygodne otwieranie i zamykanie. Łatwo przenośny, bezproblemowy i bezproblemowy, gdy przynosisz je podczas następnej podróży na zakupy. Możesz umyć produkty bezpośrednio w tych workach, a następnie umieścić je prosto w lodówce, mniej marnowanego jedzenia i doskonale nadaje się do środowiska.
MULTIFUCTION: przezroczyste przechowywanie przedmiotów podróżnych i prawie każdy artykuł gospodarstwa domowego. Idealny do zabawek, owoców, monet, lekarstw, kabli, kosmetyków, akcesoriów i wielu innych. Użyj ich, aby przechowywać rzeczy razem podczas zakupy spożywcze, kemping, wędkarstwo, zbiory ogrodowe, plaża i podróże itp. 249823079;

Related Product