Amberler moda PU skórzane torebki damskie luksusowy projektant wzór krokodyla 3 kawałki zestawy torba na ramię wysokiej jakości duże torba z rączkami.

Availability: In stock

US $26.68

Tanie i rabaty Amberler moda PU skórzane torebki damskie luksusowy projektant wzór krokodyla 3 kawałki zestawy torba na ramię wysokiej jakości duże torba z rączkami Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

O usługi:

1. Jeśli otrzymasz uszkodzony lub niewłaściwy produkt, nie musisz zwracać produktu. Możesz poprosić o zwrot pieniędzy, a my otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Lub skontaktuj się z nami, aby ponownie wysłać produkt.

2. Jeśli pakiet zostanie zgubiony podczas transportu, zwrócimy pełną kwotę.

3. Po wysłaniu zamówienia wypełnimy numer śledzenia w zamówieniu. Możesz sprawdzić jego informacje o śledzeniu na stronie internetowej "www.17track.net" (skopiowane do przeglądarki, aby otworzyć). Jeśli czas ochrony zamówienia się kończy, skontaktuj się z nami, a my możemy przedłużyć okres ochrony zamówienia.

4. Jeśli kupisz nasze produkty luzem, zapewnimy ceny hurtowe. Lub bezpłatna ekspresowa wysyłka, która zajmuje tylko 3-7 dni.

5. Obsługujemy drop shipping. W zamówieniu podasz adres, imię i nazwisko klienta oraz numer telefonu. Wyślemy zamówienie bezpośrednio do twojego klienta. Nie zostawiamy żadnych informacji, faktur i promocji o naszym sklepie w zamówieniu. Możemy zaoferować zniżki, gdy masz wystarczająco dużo zamówień miesięcznie.

6, często dajemy kupony i rabaty starym klientom i fanom. Możesz więc kliknąć "+ Follow" na stronie głównej naszego sklepu, aby cieszyć się ofertami, które oferujemy w przyszłości.

7. Gdy jesteś zadowolony z naszych produktów i usług po otrzymaniu zamówienia, proszę dać nam 5 gwiazdek opinii. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami na czas, a my rozwiążemy je za ciebie.

231476573;

Related Product